skup aut wrocław
Skup samochodów Wrocław | Wszystkie marki
WYCENA ONLINE
Potrzebujesz gotówki? Chcesz szybko sprzedać swój samochód? Trafiłeś pod dobry adres!

SKUP AUT WE WROCŁAWIU - KONTAKT

- sprawdź nas: Twój samochód możemy kupić jeszcze dziś!
WYPEŁNIJ FORMULARZ, A JUŻ PO KILKUNASTU MINUTACH
POZNASZ NASZĄ PROPOZYCJĘ CENOWĄ

DarAuto oferuje Państwu skup WSZELKICH pojazdów na atrakcyjnych warunkach we Wrocławiu (Krzyki, Śródmieście, Stare Miasto, Psie Pole, Fabryczna). Złomowanie pojazdów. Samochody Zadbane, Uszkodzone, Powypadkowe, Zniszczone itp. Auta nowe i stare. Działamy m.in. na terenie miasta Wrocław, całego woj. dolnośląskiego i nie tylko. Zapraszamy serdecznie.


DarAuto - skup aut Wrocław
(Krzyki, Śródmieście, Stare Miasto, Psie Pole, Fabryczna)
DarAuto - skup motocykli Wrocław
(Fabryczna, Psie Pole, Stare Miasto, Śródmieście, Krzyki)
Tel: 602 125 135

Nip: 894-188-24-79
Regon: 930944557

Email:
fotoauto@op.pl

Nasza oferta

- samochody osobowe
- terenowe
- dostawcze
- motocykle i quady

Godziny otwarcia

Pon-Pt: 8:00 - 22:00
Sobota: 8:00 - 22:00
Niedziela: 8:00 - 22:00

Dane kontaktowe

Tel: 602 125 135
fotoauto@op.pl
biuro@skup-auta-wroclaw.pl

Dane firmy

DarAuto - skup aut Wrocław
Nip: 894-188-24-79
Regon: 930944557

DarAuto - skup aut i motocykli Wrocław
Dlaczego warto nas wybrać?
  • Pełen profesjonalizm - Tutaj wszystko odbywa się za kliknięciem myszy. Wystarczy wypełnić specjalnie przygotowany formularz sprzedaży, a specjalista Skup samochodów Wrocław pojawi się u Ciebie.
  • Szybkość w działaniu - Naszym Klientom oferujemy szybki i skuteczny odkup samochodu za gotówkę po ustalonej wcześniej cenie. Działamy naprawdę szybko – cała transakcja może odbyć się w czasie krótszym niż 24h. Nasza firma kupuje samochody osobowe, dostawcze, vany i minivany wszystkich marek niezależnie od stanu.
  • Bezpieczeństwo - W dobie komputera i Internetu często zapominamy o realnym świecie. Świat motoryzacji także ewaluuje, dzięki czemu można sprzedać swoje auto nie wychodząc z domu. Z taką możliwością wychodzi do Skup Aut Wrocław, który umożliwia sprzedaż samochodu przez Internet. Wszystko odbywa się całkowicie bezpiecznie, zgodnie z prawem, a także daje wiele satysfakcji obu stronom transakcji.
  • Najwyższe ceny - Dokonujemy oględzin samochodu. W przypadku braku uwag, sporządzamy „Umowę kupna-sprzedaży” pomiędzy naszą firmą, a Klientem. Natychmiast wypłacamy pieniądze w gotówce, przelewamy na konto bankowe, lub gdy Klient sobie życzy jedziemy do banku i wpłacamy na wskazane przez niego konto bankowe.
  • Skup wszystkich aut - Nasza firma działa przy auto komis Wrocław, dzięki czemu nie musimy posiadać dodatkowego miejsca, gdzie gromadzimy samochody. Odkupujemy od Klientów duże ilości samochodów miesięcznie, co pozwala nam na dużą rotację gotówki, a w konsekwencji na proponowaniu atrakcyjnych warunków sprzedaży!
  • Godni polecenia - Przekazujemy wszystkie niezbędne dokumenty, które będą przydatne przy wyrejestrowywaniu samochodu. Klient jest zadowolony – gdyż pozbył się samochodu. Lubimy rekomendację, dlatego prosimy polecaj nas swoim znajomym! Dziękujemy.
Copyright © 2010-2021