skup aut wrocław
SKUP SAMOCHODÓW
tel. 602-125-135
WYCENA ONLINE
Potrzebujesz gotówki? Chcesz szybko sprzedać swój samochód? Trafiłeś pod dobry adres!

ZŁOMOWANIE AUT WE WROCŁAWIU - BEZ WZGLĘDU NA STAN

- sprawdź nas: Twój samochód możemy kupić jeszcze dziś!
WYPEŁNIJ FORMULARZ, A JUŻ PO KILKUNASTU MINUTACH
POZNASZ NASZĄ PROPOZYCJĘ CENOWĄ

DarAuto oferuje Państwu skup WSZELKICH pojazdów na atrakcyjnych warunkach. Złomowanie pojazdów. Samochody Zadbane, Uszkodzone, Powypadkowe, Zniszczone itp. Auta nowe i stare. Działamy m.in. na terenie miasta Wrocław, całego woj. dolnośląskiego i nie tylko. Zapraszamy serdecznie.

Pojazdy zniszczone, powypadkowe, uszkodzone, zaniedbane, zalane, spalone, zdekompletowane, które zaczynają być problemem ze względu chociażby na konieczność ich utrzymywania (obowiązkowe ubezpieczenie posiadaczy pojazdów) czy po prostu zajmują miejsce, przeszkadzają sąsiadom itd.

Zgodnie z Polskimi regulacjami prawnymi pojazdy wycofywane z ruchu muszą zostać zutylizowane. Tylko samochód, który został oddany do certyfikowanej stacji demontażu pojazdów może zostać prawnie wyrejestrowany w Wydziale Komunikacji. Co z kolei umożliwia wykreślenie auta z bazy ubezpieczyciela i zwolnienie właściciela z konieczności opłacania obowiązkowych składek OC. Powinni o tym pamiętać wszyscy posiadacze starych aut, które już od dawna nie są używane i stoją w garażu lub na parkingu pod oknem. Jeśli jesteś posiadaczem samochodu, który nie nadaje się już do użytku z powodu wieku lub uszkodzeń, zgłoś się do nas. Prowadzimy skup wszystkich zniszczonych pojazdów. Każdy egzemplarz wyceniany jest osobno, dzięki czemu możesz liczyć nie tylko na pozbycie się z garażu niepotrzebnego wraka, ale dodatkowo na nawet kilkaset złotych. Oddając nam swój stary samochód możesz być pewny, że kasacja pojazdów wykonywana w naszym zakładzie nie będzie szkodziła środowisku. Posiadamy wszystkie wymagane prawem certyfikaty i zaświadczenia regulujące jakość wykonywanych przez nas usług. Wszystkie części pozostałe po rozłożeniu pojazdów są przekazywane do dalszego wykorzystania, przetwarzane lub utylizowane w bezpieczny sposób. Tym samym możesz być pewny, że samochód oddany w nasze ręce nie będzie zanieczyszczał środowiska.

Nasza firma zajmuje się głównie kasacją i demontażem pojazdów starych i powypadkowych. Jednakże drugą częścią naszej działalności jest sprzedaż używanych części samochodowych pochodzących z pojazdów oddanych do kasacji. Jeśli potrzebujesz drzwi do samochodu, szyb, opon czy jakichkolwiek innych części zamiennych zapraszamy do odwiedzenia naszych magazynów lub wysłania zapytania przez znajdujący się na stronie formularz. W naszej ofercie znajdują się nieuszkodzone i zdatne do dalszego użytku części samochodowe do wielu modeli pojazdów, nawet bardzo rzadko spotykanych. Pragniemy równocześnie zaznaczyć, że nasza firma działa głównie na terenie województwa dolnośląskiego i wielkopolskiego oferując skup aut z Wrocławia, Legnicy, Poznania oraz okolic tych miast. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą usług przez nas świadczonych. W razie pytań zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Z chęcią odpowiemy na każde pytanie.

Nasza oferta

- samochody osobowe
- terenowe
- dostawcze
- motocykle i quady

Godziny otwarcia

Pon-Pt: 8:00 - 22:00
Sobota: 8:00 - 22:00
Niedziela: 8:00 - 22:00

Dane kontaktowe

Tel: 602 125 135
dariusz@skup-auta-wroclaw.pl
biuro@skup-auta-wroclaw.pl

Dane firmy

DarAuto - skup aut Wrocław
Nip: 894-188-24-79
Regon: 930944557

DarAuto - złomowanie aut Wrocław
Dlaczego warto nas wybrać?
  • Pełen profesjonalizm - Tutaj wszystko odbywa się za kliknięciem myszy. Wystarczy wypełnić specjalnie przygotowany formularz sprzedaży, a specjalista Skup samochodów Wrocław pojawi się u Ciebie.
  • Szybkość w działaniu - Naszym Klientom oferujemy szybki i skuteczny odkup samochodu za gotówkę po ustalonej wcześniej cenie. Działamy naprawdę szybko – cała transakcja może odbyć się w czasie krótszym niż 24h. Nasza firma kupuje samochody osobowe, dostawcze, vany i minivany wszystkich marek niezależnie od stanu.
  • Bezpieczeństwo - W dobie komputera i Internetu często zapominamy o realnym świecie. Świat motoryzacji także ewaluuje, dzięki czemu można sprzedać swoje auto nie wychodząc z domu. Z taką możliwością wychodzi do Skup Aut Wrocław, który umożliwia sprzedaż samochodu przez Internet. Wszystko odbywa się całkowicie bezpiecznie, zgodnie z prawem, a także daje wiele satysfakcji obu stronom transakcji.
  • Najwyższe ceny - Dokonujemy oględzin samochodu. W przypadku braku uwag, sporządzamy „Umowę kupna-sprzedaży” pomiędzy naszą firmą, a Klientem. Natychmiast wypłacamy pieniądze w gotówce, przelewamy na konto bankowe, lub gdy Klient sobie życzy jedziemy do banku i wpłacamy na wskazane przez niego konto bankowe.
  • Skup wszystkich aut - Nasza firma działa przy auto komis Wrocław, dzięki czemu nie musimy posiadać dodatkowego miejsca, gdzie gromadzimy samochody. Odkupujemy od Klientów duże ilości samochodów miesięcznie, co pozwala nam na dużą rotację gotówki, a w konsekwencji na proponowaniu atrakcyjnych warunków sprzedaży!
  • Godni polecenia - Przekazujemy wszystkie niezbędne dokumenty, które będą przydatne przy wyrejestrowywaniu samochodu. Klient jest zadowolony – gdyż pozbył się samochodu. Lubimy rekomendację, dlatego prosimy polecaj nas swoim znajomym! Dziękujemy.
Copyright © 2010-2015